Turystyka
stomatologiczna

Odwiedź nas w Expert Dental we Wrocławiu

Nie musisz mieszkać we Wrocławiu, aby korzystać z najlepszej opieki stomatologicznej. Nie musisz nawet mieszkać w Polsce, aby stać się pacjentem Centrum Expert Dental. Turystyka stomatologiczna to wygodne rozwiązanie, dla osób  które cenią swoje zdrowie najwyżej.

Decydując się na leczenie w Expert Dental masz pewność, że:

  • pomożemy Ci zorganizować wszystkie szczegóły dotyczące przyjazdu oraz pobytu, w tym przelot, transfer z lotniska, zakwaterowanie, wyżywienie oraz ubezpieczenie,
  • nasz personel obsłuży Cię w języku, którym się posługujesz,
  • skorzystasz z leczenia stomatologicznego stojącego na najwyższym światowym poziomie.

Gościom z zagranicy oraz odległych miejscowości proponujemy 3 warianty oferty:

  1. Szyta na miarę – Wystarczy, że podasz nam datę, czas trwania pobytu oraz rodzaj leczenia, z którego chcesz skorzystać. Nasi pracownicy dokładnie  przygotują Twoją  podróż, a następnie zajmą się każdym szczegółem Twojego pobytu.
  2. All inclusive – W tym wariancie przygotowaliśmy kompleksowy program obejmujący podróż, pobyt oraz leczenie.
  3. A la carte – Nawet jeśli chcesz zorganizować swój pobyt samodzielnie możesz skorzystać z jednej lub z grupy naszych usług oraz pełnego wsparcia w trakcie pobytu we Wrocławiu.

Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że leczenie stomatologiczne może być również wspaniałą okazją do pobytu w niezwykłym miejscu oraz do poznania wspaniałych ludzi.

Aby zapoznać się z pełną ofertą napisz do nas na adres: info@expertdental.pl