Dla firm

KOMPLEKSOWA Opieka Stomatologiczna
dla Twoich pracowników

Szukasz sposobu, aby zmotywować swoich pracowników oraz docenić ich zaangażowanie w wykonywane obowiązki? Podaruj im zdrowy i piękny uśmiech, jaki otrzymają wraz z opieką stomatologiczną Expert Dental.

Dostęp do najlepszych specjalistów Expert Dental to rozwiązanie, które z całą pewnością docenią Twoi obecni oraz przyszli pracownicy, którzy chętniej wybierają pracodawców oferujących bogaty pakiet socjalny.

W ramach oferty dla klientów biznesowych oferujemy 2 warianty współpracy:

Karta stomatologiczna

  • Jest to rodzaj bonu upominkowego, który można przeznaczyć na dowolne zabiegi oferowane przez Centrum Expert Dental. Posiadacz karty korzysta z opieki medycznej do czasu wyczerpania środków znajdujących się na karcie. Z opieki medycznej mogą korzystać nie tylko posiadacze karty, ale także członkowie ich rodzin oraz wskazane osoby.
  • Karty stomatologiczne Expert Denatal to nie tylko dostęp do najlepszych specjalistów, to także atrakcyjne rabaty stworzone z myślą o biznesie. Wiele wariantów cenowych oraz długi okres ich wykorzystania to tylko niektóre powody, dla których warto zamówić kartę Expert Dental.

Stała opieka stomatologiczna

  • Klienci biznesowi mogą również zapewnić swoim pracownikom oraz ich rodzinom nieograniczony dostęp do świadczeń medycznych Expert Denatal w ramach stałej opieki stomatologicznej. Jest to wygodne oraz sprawdzone rozwiązanie, z którego korzysta wiele wrocławskich firm.
  • Zarówno zakres usług, jak ich koszt uzgadniany jest w drodze indywidualnych negocjacji.

Aby dowiedzieć się więcej, napisz do nas: info@expertdental.pl