Poznajmy się

Medycyna w służbie
zdrowego uśmiechu

 Kompleksowe 
 leczenie 
 stomatologiczne 

Centrum Stomatologiczne Expert Dental to miejsce, gdzie wieloletnie doświadczenie i akademicka wiedza spotyka się z nowoczesną technologią i profesjonalną obsługą. Naszym pacjentom zapewniamy kompleksową opiekę, obejmującą zarówno profilaktykę jak i leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Poczekalnia Expert Dental

 Nowoczesny 
 sprzęt 

W skład zespołu Expert Dental wchodzą pracownicy naukowi wyższych uczelni oraz doświadczeni eksperci z każdego obszaru współczesnej stomatologii. Dzięki nim wszystkie oferowane przez nas zabiegi opierają się wyłącznie na metodach stanowiących odbicie najbardziej aktualnej wiedzy medycznej. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu to główny powód, dla którego cieszymy się uznaniem tak wielu pacjentów z kraju i zagranicy.

Expert Dental to także profesjonalna i miła obsługa oraz kameralne, klimatyzowane gabinety znajdujące się w zabytkowej kamienicy. Wizyta u stomatologa może być wyjątkowym przeżyciem, o czym przekonało się wielu naszych pacjentów.

 Najnowsze 
 osiągnięcia 
 naukowe 
 w stomatologii 

Brama przed Expert Dental
Wejście do Expert Dental
Lokalizacja Expert Dental
Lokalizacja Expert Dental

Do położonego w samym sercu Wrocławia Centrum Expert Dental zapraszamy również gości z zagranicy. Jesteśmy dumni, że takim zainteresowaniem cieszą się nasza oraz inne polskie placówki wśród pacjentów z całej Europy. Nasz wielojęzyczny personel pomaga w zorganizowaniu przyjazdu, a następnie pobytu w stolicy Dolnego Śląska.

Mapa

 Kameralne 
 wnętrze 

Poczekalnia Expert Dental

Odwiedź nas i przekonaj się, że zdrowy i piękny uśmiech może towarzyszyć Ci już zawsze.

Serdecznie zapraszamy